Small World Realms

Najnowsze dzieło autorstwa Philippe Keyaerts’a Small World Realms stanowi dodatek do jego podstawowej wersji znanej jako Small World lub Small World Underground. Nie można zatem, rozegrać jej samodzielnie. Gra zawiera 48 dwustronnych kafelków oraz 12 różnych scenariuszy.

O czym jest Small World?

Gra utrzymana jest w klimacie fantastyki. Przedstawiony w niej świat to bajeczna kraina różnorodnych stworów takich jak: krasnoludy, amazonki, giganty itp. Gracz wciela się w rolę wojownika, który wystawia swoje wojsko w celu podbicia nowego terytorium i pokonania innych plemion zamieszkujących tę czarodziejską krainę.
Dodatek do Small World pozwala na rozegranie gry w oparciu o 12 możliwych scenariuszy, co uatrakcyjnia grę. Z kolei z 48 dwustronnych kafelków, gracze mogą układać niezliczoną ilość różnorodnych wariacji.
Dużą zaletę gry stanowi jej oprawa graficzna, która jest niezwykle kolorowa. Gra zawiera czytelne i klarowne objaśnienia. Znaczna liczba dostępnych wariantów gry umożliwia jej rozgrywanie w dowolnej liczbie osób. Gra jest dynamiczna.
Jeśli posiadasz Small World, warto zakupić jej dodatek w postaci Small World Realms, co znacznie uatrakcyjni tą grę.

Written by

Comments are closed.